رمان مقبره لیا عاشقانه و اجتماعی بسیار زیبا به قلم ساحل میباشد. هم اکنون میتوانید جهت دانلود رمان با فرمت PDF و لینک مستقیم رایگان برای گوشی موبایل اندروید، ایفون، کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتناقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان مقبره لیا

داستان در مورد دختر دانشجوییه که برای از دست ندادن پروژه تحقیقاتی دانشگاه مجبور میشه با استادش که مشکل جنسی داره و انسان بسیار هوس بازی هست وارد رابطه بشه و در این راه با مشکلات و درد سر های زیادی برخورد میکند ک باید از ان ها رد بشود تا…

بخش هایی از رمان مقبره لیا

خوشبختانه این آخرین کلاسی بود که امروز باید مب رسیده بودم . آروم در کلاس رو باز کردم اما با دیدن مرد جوون رو به روم مردد شدم. باستان شناسی رشته ای نبود که استاد های جوون داشته باشه ! اونم ی با تردید گفتم از نوع انقدر خوشتیپ برای همی – ی دنیل آندو هستم … فکر ام … سلام … من دانشجوی جدید دکب
کنم کلاسو اشتباه اومدم .
ی به رخ کشید . ابروهاش بالا پرید و چشم های نافذ و مغرور رو بیشب وزمندانه ای پر رنگ شدو گفت اما گوشه لبش هم با لبخند پب – درست اومدین … خانم … لیا دیزی … دقیقا به موقع هم اومدین ر ه لیا صحبت میکردیم . چون داشتیم راجب مقب درست اومدم ؟ دنیل آندو واقعا خودش بود ؟ یا یه دانشجو یا این افکار بودم که متوجه نشدم گفت راجب گب جایگزین بود . انقدر در ی صحبت میکردیم .
با اشاره دستش به سمت صندلی خالی رفتم و نشستم . کلاس خلون بود . مثل تمام کلاس های باستان شناسی . شاید به تعداد انگشت های دست دانشجو داشت .

مجله پلاس رمان ,مقبره ,کلاس ,دانلود ,رمان مقبره ,دانلود رمان ,صحبت میکردیم ,باستان شناسی ,دنیل آندو منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سایت گروه شب نقاب هر چی که بخوای هست تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ ای وحید کالای ارزان chat